IN TOUCH

Görüntülü haberleşme sistemleri

Yaşam tüm zenginliğiyle sürerken, bu akışta içtenlikle yer almak önemlidir. Anlamak, görmek, duymak, hissetmek; tümüyle iletişim halinde olmak, yaşamları zenginleştirir. Na-De in touch serisi ürünler, yaşamla etkileşimli iletişim sağlar.

IN SENSE

Sensör ve Sensörlü Aydınlatma Armatürleri

Akıl, duyarlılık ve doğru zamanlamanın birlikteliği, rahatlık ve güven getirir. Bu birlikteliği yaşam alanlarına taşıyan Na-De in sense ürünleri akıllı sensör sistemleriyle, algıda açıklık ve seçiciliğin temsilcisidir; aynı zamanda konforun ve kolaylığın aracıdır.

IN LED

LED Aydınlatma Armatürleri

ANCHA Lighting olarak; yaşamın her alanı için ışık kalitesini artırmak ve buna uygun standartlarda profesyonel LED aydınlatma armatürleri üretmek temel değerlerimizdendir.Tasarımlarımızı, teknik olarak uzun ömürlü ve enerji verimli LED armatürlere odaklarken fonksiyonellik ve estetikten ödün vermeyen çözümlerle sonuçlandırıyoruz.

IN FIRE

Yangın Algılama Sistemleri

Küçük kıvılcımlar, büyüyüp alevlere ve yangına dönüşmeden güvenliği sağlamak büyük önem taşır. Herhangi bir yangın olasılığı durumunda uyarı sistemiyle devreye giren Na-De in fire ürünleri yaşamsal güvenlik sağlar.

IN LIGHT

Aydınlatma Armatürleri

Işığa yönelmek ve aydınlığı yaşama yansıtmak insanın temel çabasıdır. Atılan her adımla aydınlık içinde ilerlerken güven, başarı, mutluluk içtenlikle duyumsanır. Yaşamı ışıklandıran Na-De in light ürünleri, aydınlık günlerin güvencesidir.

IN DOOR

Kapı ve Merdiven Sistemleri

Her an, bir sonrakinin habercisidir ve yaşam kapısı gelecek tüm anları kucaklamaya hazırdır. Na-De in door ürünleri, kapınızda bekleyen geleceği hoşlukla karşılamak ve içeri almak için hep yanınızdadır.

About Na-De

Na-De Elektronik San. & Tic. A.Ş is one of the leaders in the Home Lighting System and Intercom system in Turkey and has been manufacturing numerous types of automation and communication products with the greatest pride for the domestic and international markets since 70’s.

Na-De has now reached to 46 years of experience in automation and communication sector by increasing its knowledge in technology and in quality every passing year. The company manufactures and markets motion sensors, led sensorlight, led downlight, timelag switches , door openers, door bells, bell button panels, bell transformers, fire alarm systems and video&audio; door phones.

 

Na-De Electronic on

Social Media

You can follow us on Facebook, LinkedIn ve Twitter