İletişim

Na-De ücretsiz telefon numarası 444 6 233

Konum

Emek Mah. Ordu Cad. No: 49 Sancaktepe/İstanbul

Telefonlar
444 6 233 – 0216 394 01 55 – 0216 394 01 56 – 0216 394 05 30  – 0216 394 01 98

Mobil
0533
 375 64 72

Faks
0216 394 25 73 

0216 394 01 64

İletişim Formu

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Teknik Destek

444 6 233

Yurt İçi Satış

Na-De Elektronik
Türkiye Satış Koordinatörü

Demet YURTTAŞ
(532) 500 77 36
demetyurttas@dmyeoa.com.tr

Na-De Elektronik
Grup Satış Müdürü

Hüseyin BİLGİN
(531) 250 24 14
h.bilgin@dmyeoa.com.tr

Marmara Bölgesi

Marmara Bölge Satış Sorumlusu

Cengiz Yatak
(533) 157 94 10
c.yatak@dmyeoa.com.tr

Marmara Bölge Avrupa Yakası Satış Sorumlusu

Engin ALANBAY
(533) 414 13 75
e.alanbay@dmyeoa.com.tr

Marmara Bölge Proje Sorumlusu

Mehmet Ali Korkmaz ARI
(530) 500 46 50
m.ari@dmyeoa.com.tr

İç Anadolu Bölgesi

İç Anadolu Bölgesi Satış Sorumlusu

Medet ALTUNTEPE
(505) 186 30 48
m.altuntepe@dmyeoa.com.tr

İç Anadolu Bölgesi Satış Sorumlusu

Ayşe Seda TOPDAN

0536 076 54 45
a.topdan@dmyeoa.com.tr

Ege & Batı Akdeniz Bölgesi

Ege & Batı Akdeniz Bölge Sorumlusu

Taner Vural
(531) 101 67 89
t.vural@dmyeoa.com.tr

Ege Bölgesi Satış Sorumlusu

Emre Durur
(530) 290 58 14
e.durur@dmyeoa.com.tr

Doğu Akdeniz Bölgesi & Güney Doğu Anadolu Bölgesi

Doğu Akdeniz & Güney Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu

İlker Denge
(534) 369 33 92
i.denge@dmyeoa.com.tr

Karadeniz Bölgesi

Karadeniz Bölge Sorumlusu

Ümit Emirseoğlu
(530) 641 93 00
u.emirzeoglu@dmyeoa.com.tr

İhracat Sorumlusu

Mehmet AKARTUNA

0(216) 394 01 55-124 ve (532) 745 55 82
m.akartuna@dmyeoa.com.tr

CIS Bölgesi İhracat

Hasan Zandaradze

0537 596 70 54 ve +90 (532) 325 33 06
h.zandaradze@dmyeoa.com.tr

CIS Bölgesi İhracat

Muhammed Nacib

0530 641 93 01
m.nacib@dmyeoa.com.tr