İnsan Kaynakları

Na-De; dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı elektronik sektöründe bizi zirveye taşıyan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı, NA-DE ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek güvenli ve kaliteli ürün yapısını oluşturmak. Buna bağlı olarak yeni fikirler yaratmak ve yeni yaklaşımları hayata geçirmek; müşterilerimizin, çalışanlarımızın toplumun talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak suretiyle pazardaki en iyilerden biri olmaktır.

Misyon

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve verimliliğimiz ile;

  • Müşterilerimize,
  • çalışanlarımıza,
  • topluma ve çevreye,

Na-De Elektronik ailesi olarak tüm faaliyetlerimizde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, tüm personellerimizi eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak gelişmek, büyümek ve uluslararası yatırımlarımızı arttırmak ilerideki başarılarımıza sizlerin güveniyle imza atmaktır.